راهنمای دانلود

با تشکر از خریدتان،چنانچه در دانلود فایل ها به مشکل برخوردید این راهنما را دنبال نمایید

بروزرسانی 2 اردیبهشت 99

توجه: با راه اندازی پنل کاربری، لینک ها تنها برای خریداران قابل دانلود می باشد. لطفا در زمان دانلود، از لاگین شدن دستگاهتان به پنل کاربری اطمینان حاصل نمایید.

 

1-سوال:فایل ها چرا بصورت صوتی پخش می شوند؟چرا قابل پخش نیستند؟چرا گزینه دانلود ندارند؟

 

پاسخ:بر خلاف دیگر سایت ها،ما مستندها را بصورت MP4 بارگذاری میکنیم تا امکان پخش آنلاین نیز داشته باشند.در سیستم و کامپیوتر عموما با کلیک روی لینک ها وارد پخش آنلاین می شوید که بسته به امکانات سیستمتان فایل ها را بصورت کامل،صوتی پخش می شوند.

لذا جهت دانلود،روی فایل مستقیما کلیک نکنید!بلکه باید لینک ها رو در نرم افزار دانلود منیجر کپی کرده و دانلود کنید.

2-سوال:فیلم راحت دانلود نمیشه و یا ناقص دانلود شده

پاسخ: بدلیل استفاده نکردن شما از دانلود منیجر می باشد.برای اطلاعات بیشتر راهنمایی زیر را دنبال کنید

 

دانلود منیجر چیست؟ نرم افزاریست که به کمک آن می توانید مدیریت دانلود انجام دهید.از قبیل زمانبندی برای دانلود کردن فایل ها،امکان توقف دانلود و از سرگیریشان در زمانی دیگر و همچنین بالا بردن سرعت دانلود

 

بهترین دانلود منیجر برای کامپیوتر و لپتاپ،IDM می باشد که از لینک روبرو میتوانید آن را دانلود کنید: http://p30download.com/fa/entry/44201

دقت شود نرم افزار بالا به کرک کردن هم نیازمند است.لذا با توجه به راهنمایی سایت مذبور،ابتدا آن را کرک کنید.

پس از دانلود IDM،لینک دانلود فایل رو کپی کرده و در گزینه Add URL مطابق تصویر پایین وارد کنید.با زدن دانلود کمی صبر کنید تا نام و حجم فایل مشخص شود و سپس اقدام به دانلود نمایید.

 

3- راهنمای دانلود با موبایل و تبلت:

با راه اندازی پنل کاربری، فعلا شاید استفاده از دانلود منیجر در آندروید و اپل میسر نباشد اما در اکثر موارد با کلیک بر روی گزینه، مرورگر شما اقدام به دانلود محتوا خواهد کرد. چنانچه 1 درصد دانلود صورت نگرفت از راههای ارتباطی سایت با ما تماس بگیرید.

صد مستند